PHNOM PENH & ANGKOR WAT

PHNOM PENH & ANGKOR WAT

Prijs vanaf
24650
THB
Bezoek met deze 6-daagse tour Phnom Penh, de hoofdstad van Cambodja, met tal van Franse invloeden. Hierna reist u door naar de provincie stad Siem Reap. De ruïnestad Ankor Wat is vlakbij gelegen en niet alleen beroemd vanwege zijn schitterende architectuur, maar ook door de unieke decoraties en reliëfs.

 

Green Wood Travel kan ieder programma organiseren in Cambodja!

Green Wood Travel - Exclusieve privé-tour Deze tour is een exclusieve privé-tour.
Dit betekent dat u alleen reist met het aantal personen waarvoor u geboekt heeft (
minimaal twee).

Tour code: CAM-0003

PHNOM PENH & ANGKOR WAT

Dag 01: vandaag vertrekken we vanaf Bangkok Suvarnabhumi Airport (inclusief de tourprijs) met AirAsia* naar Phnom Penh, de hoofdstad van Cambodja. Deze stad is gesticht in het jaar 1372. In de stad zijn nog tal van Franse invloeden te vinden, daterend uit de Franse koloniale tijd. Na aankomst op Pochentong Airport regelt u ter plekke uw visum (2 pasfoto's en $ 20 USD). Hierna volgt de transfer naar het Ohana Hotel.
*U heeft een bagagevrijheid van 15kg check-in bagage en 7kg handbagage. Voor iedere extra kilo betaalt u ongeveer 4 euro extra!
Overnachting: Phnom Penh in het Ohana Hotel of gelijkwaardig
Maaltijden: Geen
Vervoer: Minibus of auto & vliegtuig

Nationale MuseumDag 02: ontbijt. Deze dag kunt u vrij besteden. Huur voor een $25 USD een auto met chauffeur. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan het Nationale Museum. Het museum werd in 1917 gebouwd en bevat unieke Cambodjaanse kunst. Bezoek ook het Koninklijk Paleis en de Zilveren Pagoda. Uiteraard kunt u in deze prachtige stad ook één van de vele tempels en kleurrijke markten bezoeken. Iedere klant van Green Wood Travel ontvangt een uitgebreid informatie-pakket met diverse unieke tips!
Overnachting: Phnom Penh in het Ohana Hotel of gelijkwaardig
Maaltijden: Ontbijt
Vervoer: Geen

Dag 03: na het ontbijt vertrekken we per binnenlandse vlucht van Phnom Penh naar Siem Reap. Eenmaal aangekomen wordt u naar het Freedom hotel of het Sonalong Boutique Village in Siem Riep gebracht. Geef uw voorkeur op tijdens de boeking!
Overnachting: Siem Reap in het  Freedom Hotel of Sonalong Boutique Village
Maaltijden: Ontbijt
Vervoer: Minibus of auto, vliegtuig

Angkor WatDag 04: 's ochtends ontbijten. Deze dag gaan we de Angkor Wat bezoeken. Onder begeleiding van uw Engelssprekende privé-gids zullen we dit indrukwekkende wereldwonder gaan ontdekken. Om alle ruïnes en bouwwerken te bezoeken in Angkor heeft u dagen nodig. Wij zullen ons daarom vandaag beperken tot de meest belangrijke. De Angkor Wat, gebouwd door vele arbeiders en beeldhouwers werd in minder dan 40 jaar voltooid. Suriyavarman, één van de belangrijkste Khmer Koningen liet dit indrukwekkende gebouw neerzetten. De Angkor Wat is niet alleen beroemd vanwege zijn schitterende architectuur, maar ook door de unieke decoraties en reliëfs.
Het is tijd om de Banteay srey-baai te bezoeken. Gebouwd door een Brahman in de 10de eeuw, deze tempel is gewijd aan Shiva. De beroemde roze zandsteen beeld mooie sculpturen en fossielen uit. De schoonheid van deze tempel vindt zich niet in de grootte maar wel in het detail. Er wordt gezegd dat deze tempel het mooiste voorbeeld is van de Khmer Klassieke Kunst. We gaan verder naar een andere tempel: de Ta Prohm. Deze tempel was een klooster gebouwd door Jayavaraman 7, dienend als een verblijf voor zijn moeder. Ta Prohm is controversieel daar het bewijst hoe de natuur menselijk werk kan vernielen. Het hele gebouw is omringd door jungle groei. U kunt de bomen door het dak van de tempel zien groeien. Het is de soort plaats waarvan men verwacht dat Indiana Jones voor uw neus zal The South Gate van Ankor Thomspringen. Het is een van de meest regelmatig bezochte tempels.Gedurende de warmere uren van de dag kunnen de bezoekers schuilen onder het gespreide woud boven de tempel. We houden een stop in de South Gate van Ankor Thom.Binnen deze muren vindt u talrijke monumenten: The Bayon. Deze tempelberg is gebouwd door Jayavarman 7, en ligt in het centrum van de stad Angkor Thom. Het is een driedelige piramide met de ingang naar het oosten gericht. Het centrale binnengedeelte is omringd door 54 torens gekroond met reuzengezichten, die Lokiteshvara voorstelen maar wel met de invloeden van Jayavarman 7. Ze kijken naar oost, zuid, west en noord. Overal waar u kijkt ziet u deze gigantische gezichten lachend op u neer kijken. Deze gezichten maken de Bayon anders dan de andere Angkor monumenten. Lunch en diner zijn inclusief.
Opmerking:
onze gids past de route regelmatig aan wanneer er veel toeristen zijn op één plaats.
Overnachting: Siem Reap in het Freedom Hotel of Sonalong Boutique Village
Maaltijden: Ontbijt | Lunch | Diner
Vervoer: Minibus of auto

Tonle Sap meerDag 05: na het nuttigen van het ontbijt, heeft u de rest van de dag vrij te besteden. Huur voor een $25 USD een auto met chauffeur. U kunt dan weer terugkeren naar de Angkor Wat of een boottocht (niet inclusief de tourprijs) maken over het Tonle Sap meer. Ruim 70% van de bevolking leeft rond dit gigantische meer dat in het regenseizoen in oppervlakte verdubbelt!
Tonle SapDit is waarschijnlijk een van de ecologische wonderen uit deze wereld. Tonle Sap ligt in het midden van Cambodja. Het is het Tonle Sap meer dat de mensen van Cambodja voedt met tonnen vis: karpers, mossels en haringen, heel het jaar door.Tijdens de boottrip ziet u diverse drijvende dorpjes. Naast een groot aantal vogels en visetende watermeeuwen is Tonle Sap ook een zeer vruchtbaar gebied. Gedurende het droge seizoen, is de diepte van het meer slechts 1 meter, maar in het regenseizoen gebeuren er spectaculaire dingen; het meer draait van richting en wordt groter, zo groot dat het het grootse meer van Zuidoost Azië wordt. Met zijn biologische verschillen is het meer een echt vogelheiligdom geworden. Rond Prek Toal kunt u vele bijzondere soorten zien zoals de melkkleurige ooievaar en felle pelikaan. Veel toeristen voegen dit bezoek aan hun verblijf in Siem Reap toe.
Overnachting: Siem Reap in het Freedom Hotel of Sonalong Boutique Village
Maaltijden: Ontbijt
Vervoer: Geen

Dag 06: ontbijt. Vandaag verlaten we Siem Reap en per internationale vlucht (inclusief de tourprijs) vliegen we terug naar Bangkok.
Overnachting: -
Maaltijden: Ontbijt
Vervoer: Minibus of auto, vliegtuig

SUGGESTIE: Een halve dag excursie naar het reusachtige Tongle Sap Meer kost u slechts THB 1,450 per persoon!

WAT GREEN WOOD TRAVEL ZEGT:
Cambodja wordt momenteel steeds toegankelijker en zou mijn eerste keuze zijn om te bezoeken na Thailand. Bij aankomst in Phnom Penh ontvangen toeristen een visum voor $ 20,- per persoon. Wel 2x pasfoto's meenemen !
Het Ohana Hotel in Phnom Penh is een uitstekende startplaats en er is in het hotel een reisbureau om ter plaatse eventueel enkele dag excursies te boeken. Iedere klant ontvangt van Green Wood Travel een uitgebreid informatie pakket over Cambodja! In Siem Reap (Ankor Wat) hebben we de betere Khmer gidsen voor een privétour naar de ruïnes van Angkor Wat. Een bezoek aan Angkor Wat met een privé gids maakt het tot een waar avontuur!

WAT KLANTEN ZEGGEN:
Het Ohana Hotel is een goed verzorgd, schoon hotel met een uitstekende ontbijt service. Er heerst ook een gezellige sfeer. Een minpuntje is de lawaaiige airconditioning.
Het Freedom hotel is een keurig hotel met uitstekende mogelijkheden om te dineren. Dit hotel hanteert veel voordeligere prijzen dan de eetgelegenheden in Phnom Penh! Jullie gids, Mr. Ly, heeft ons een onvergetelijke tijd bezorgd in Siem Reap.
De plaats Siem Reap is qua sfeer geheel anders dan Phnom Penh. Wij kunnen iedereen aanbevelen om niet allen naar Siem Reap te gaan maar ook, zoals wij hebben gedaan, Phnom Penh te bezoeken.

 

 


Reisdocumenten en visa:
Het visum voor uw vakantie bestemming is uw verantwoordelijkheid, niet die van Green Wood Travel.
Voor meer informatie kijk op onze website en vraag informatie op bij de desbetreffende ambassade.
LET OP! Uw paspoort dient na terugkomst vanuit uw vakantie bestemming nog 6 maanden geldig te zijn !

Attentie: vliegticketprijzen, brandstoftoeslagen en tijden zijn ondervoorbehoud van wijziging!

Inclusief met de tourprijs: alle vermelde maaltijden, entreegelden en omschreven transfers. Transport met airco minibus of auto en vermelde lokale en internationale vluchten met Bangkok Airways of gelijkwaardig. Excursies naar de bezienswaardigheden (Ankor Wat) als omschreven in de reisbeschrijving en begeleidt door een ervaren lokale Engelssprekende gids. Verblijf in toeristen klasse accommodatie in Phnom Penh, Siem Reap en Aranyaphrathet met airconditioning en eigen sanitair.
Onze Persoonlijke Zorg en Attentie.

NIET inclusief in de tourprijs: overige maaltijden, transfers, vliegtickets- & luchthavenbelastingen (lokaal en internationaal / Siem Reap* vanaf $25 pp.) *Na 01 april 2011 inclusief ticketprijs. Visumkosten (vanaf $20 pp.), bagage-afhandeling, facultatieve excursies, herbevestigen vluchten, reis-/ annulering verzekering en persoonlijke uitgaven.
Wij verplichten klanten om een reis-, medische-, annulering- en andere typen verzekeringen af te sluiten in Nederland of België. Deze soort verzekeringen met gelijkwaardige werelddekking kan niet in Thailand of Zuidoost-Azië worden afgesloten.

Door plaatselijke omstandigheden, het weer, de conditie van de wegen, hotelsluiting etc. kan de route of hotel soms worden aangepast of veranderd. We behouden het recht voor om veranderingen te maken indien nodig. De intentie van de Phnom Penh & Angkor Wat tour blijft te allen tijde gehandhaafd.
Green Wood Travel kan ieder programma organiseren in Cambodja!

Terug naar top