Hotels in THAILAND >, PAI > PAI
Belle Villa, Pai

Het Belle Villa Resort in het ‘muzikale’ stadje Pai, halverwege Chiang Mai en Mae Hong Son is in alle opzichten een ‘verfrissing’. In dit gebied valt genoeg te beleven. Tot voor kort was dit gebied moeilijk te bereiken. Dat is een deel van de authentieke aantrekkingskracht, met alle bergstammen en hun dorpjes binnen handbereik. U vindt hier onder meer (prehistorische) grotten, bergen, warme bronnen en watervallen
Accommodatie: het resort is vrij nieuw en telt 3 Standard, 20 Deluxe kamers en 24 Deluxe cottages, elk met een eigen balkon. De cottages en kamers zijn voorzien van airconditioning en plafondventilator, IDD-telefoon, minibar, kluisje, koffie- en theezetter, toiletbenodigdheden, kabel-tv, haardroger, en slippers/kamerjas.
Faciliteiten: ondanks de kleinschaligheid zal het u hier aan niets ontbreken. Het resort beschikt over een zwembad, massage en mountain bikes. U kunt hier joggen of een demonstratie meemaken van de rijstteelt (alleen in het oogstseizoen.) Het raften op een binnenband van een auto is een avontuur op zich. Het resort biedt tevens internet-service en gratis vervoer per tuktuk naar het centrum van Pai. Roomservice van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Locatie: Belle Villa Resort ligt op 1 kilometer van het centrum van Pai. Naar Chiang Mai is het 2,5 uur rijden en naar Mae Hong Son eveneens.
Recensie
Als u een opinie heeft klik hier om uw eigen recensie te schrijven.
Email: -
Rating:
Algemene waardering:
Netheid:
Ligging:
Service: 
Prijs/kwaliteit:

Recensie: mooi resort met zwembad en prachtige tuin, mooie bungalow, goed bed, goede badkamer. Het resort ligt een kwartiertje lopen vanaf het centrum maar is goed te doen.
Name: Kim en Johnny
Email: kimvanriel@home.nl
Recensie: Wij waren in Belle Villa november 2009. Heel goed hotel en vriendelijke mensen. Wij hadden de kamer aan het zwembad, waar we vanaf ons terrasje zo het zwembad in konden duiken.
Het centum is op loopafstand, ongeveer 10min. Vinden wij goed te doen.
We verbleven hier maar 1 nacht, maar volgend jaar blijven we 2 nachten, want Pai is heel erg leuk!!!!!




















