Homepage > Bangkok Tours > Bangkok Tours Details
Jungle Pop per vlot en olifant Laagste prijs: ฿ 1,800.00          Add to planner
Tour details
฿ 1,800.00
Duration: 1 day (08.30-17.00)
Een tour voor een ieder die geen meerdaagse jungle trek kan doen maar wel een interessant dagprogramma met diverse "jungle belevenissen" wil meemaken.

Rond 8 uur `s morgens wordt u bij uw hotel opgehaald en rijden we per lokale truck naar het district Mae Win ten oosten van Chiang Mai. Na een uurtje komen we aan in Mae Win en vandaar uit lopen we door de jungle naar een Hmong dorp. We maken kennis met de bewoners en het dagelijkse leven van deze bergstam.

Per truck vervolgen we onze tocht en komen uit bij een olifantenkamp. Dan is het tijd om deze kolossen te helpen wassen en voederen. Na de lunch, die we in een lokaal restaurant gebruiken, We wandelen verder de jungle in en bezoeken een dorp van de Karen. U krijgt alle tijd om rustig rond te kijken en te communiceren met de bewoners.

Per truck rijden we verder naar de rivier en laten ons rustig op een bamboevlot met de stroom meevoeren langs de prachtig begroeide oevers. Na anderhalf uur gaan we weer aan land en brengt de truck u terug naar uw hotel in Chiang Mai. Wat een belevenissen in een dag!
Wat kan ik verwachten
Een vermoeide dag, zweten, beleven en doorgaan.
Voorwaarden
Alle vermelde maaltijden en entreegelden.
Omschreven transfers vanaf Chiang Mai-stadshotel of guesthouse.
Deze jungletrek wordt begeleid door een lokale Engelssprekende gids.
Vervoer per lokale open taxi en/of minibus.
Onze Persoonlijke Zorg en Attentie.
Overige maaltijden, fris en alcoholische drankjes.
Niet vermelde transfers.
Bagageafhandeling.
Facultatieve excursies en persoonlijke uitgaven.
Opmerkingen:
  • Om de kwaliteit van de voettochten op een constant niveau te houden, kan de gids onder bepaalde omstandigheden,. het weer, van juni tot oktober valt veel regen en van maart tot en met mei is het droog, de samenstelling van de groep, de conditie van de wegen besluiten van het programma af te wijken. De intentie van de tocht blijft echter te allen tijde gehandhaafd.
  • Uitrusting: het is raadzaam om wandelschoenen mee te nemen die nat mogen worden, naast zaklantaarn, slippers, petje, zonnebrandcrème, anti-muggenolie, kopieën van uw paspoort, een kleine rugzak met zwemkleding, handdoek en extra kleding.
  • Conditie: deze Jungle Pop voettocht is voor iedereen met een goede fysieke conditie. Bij twijfel dient u uw arts te raadplegen.

  • Wij raden klanten aan om reis-, medische-, annulerings- en andere typen verzekeringen af te sluiten in België of Nederland. Deze verzekeringen met gelijkwaardige werelddekking kunt u niet in Thailand of Zuidoost-Azië afsluiten.
    Reviews

    ilona Diepstraten ev Braeken

    Leuke tour die je het binnenland van Chiang Mai laat zien. We hadden een Engels sprekende gids die veel over de natuur kon vertellen. We werden ergens in onbekend gebied gedropt waarna we anderhalf uur door de jungle hebben gewandeld. Goede schoenen met grip zijn zeker aan te raden. Eventueel ook een lang luchtige broek aangezien je langs dicht begroeide bossen gaat. We hebben verschillende watervallen gezien en na de lunch zijn we met de olifanten aan de slag gegaan. Het eten en was van deze prachtige beesten was een mooie afsluiting van de dag!

    2025-07-22

    Populaire Green Wood Travel tours