Hotel details
Dit boetiekhotel heeft een fraaie moderne architectuur en ligt zeer gunstig in een rustig gedeelte van het bruisende Patong, dicht bij strand en uitgaansleven met uitstekende accommodatie en faciliteiten.

Accommodatie: de kamers en villa`s zijn stijlvol gedecoreerd. Sommige kamers hebben twee verdiepingen waarbij de bovenste ook een dakterras heeft. De romantische suites hebben vanaf het grote terras een mooi uitzicht op zee. Daarnaast zijn er villa`s met een eigen plungepool. Deze grotere villa`s zijn ook zeer geschikt voor families of vriendengroepen. Meerdere kamertypes kunnen geschakeld worden en zijn dus ook heel geschikt voor groepen of families. Alle kamers hebben balkon of terras, airconditioning, gratis internet en luxe badkamers met douche en/of bad.

Faciliteiten: het zwembad heeft een groot zonneterras en drankjes worden geserveerd vanuit de poolbar. Het stijlvolle "76 Bar Drink and Dine" restaurant is over twee verdiepingen verspreid en serveert een keur aan Thaise en internationale gerechten. In de Spa kunt u zich laten verwennen met een groot aantal ontspannende behandelingen en massages. Voor uw conditie kunt u terecht in het goed geoutilleerde fitnesscentrum.

Locatie: aan een rustige eenrichtingsstraat op loopafstand van het strand en het centrum van Patong beach.
Faciliteiten
  •        Zwembad
  •  
  •        Kinderbad
  •  
  •        Zonneterras met ligstoelen
  •  
  •        Ligstoelen
  •  
  •        Jacuzzi bij het zwembad
  •  
  •        Dicht bij het strand
  •  
  •        Aan het strand
  •  
  •        Restaurant
  •  
  •        Restaurant en bar
  •  
  •        Pool bar
  •  
  •        Bar, lounge
  •  
  •        Open lucht terras
  •  
  •        Spa, massage
  •  
  •        Sauna
  •  
  •        Fitnessruimte
  •  
  •        Gym
  •  
  •        Kooklessen
  •  
  •        Tuin
  •  
  •        Kids club
  •  
  •        Kindvriendelijk menu
  •  
  •        Familiekamers
  •  
  •        Dicht bij het nationale park
  •  
  •        Shuttle service
  •  
  •        Room service
  •  
  •        Lift
  •  
  •        Informatiebalie
  •  
  •        Opbergruimte
  •  
  •        Receptie 24 uur per dag open
  •  
  •        Parkeren mogelijk
  •  
Kamer type
DayLight
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Rustige, goed ingerichte superior kamer (45 m2) met een balkon met zitje. Met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, sofa, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje, minibar, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Badkamer met douche, slippers en badjassen.
Superior
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
DayDream Deluxe
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Rustige en ruime superior kamer (46 m2) met een balkon met zitje. Met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, sofa, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje, minibar, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Badkamer met douche, slippers en badjassen. Deze kamers kunnen via tussendeuren met elkaar verbonden worden.
Deluxe
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Deluxe Plunge Pool
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Plunge Pool DayDream
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Duplex kamer (85 m2) met een balkon met zitje en op de bovenste verdieping een priv?? terras met ligbedden. Met een groot tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, sofa, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje, minibar, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Badkamer met douche, slippers en badjassen. Deze kamers kunnen via tussendeuren met elkaar verbonden worden.
Duplex
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
MoonLight Deluxe
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
DayLight Family - One Bedroom
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Goed ingerichte studio (45 m2) met een balkon met zitje en een kleine kitchenette. Met een tweepersoonsbed, sofa, kleine eettafel, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje. Kitchenette met minibar, koelkast, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker, keukenartikelen en magnetron. Badkamer met douche, slippers en badjassen.
Studio
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
BlueMoon Suite
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Two Bedroom Suite (65 m2). Balkon met zitje. Aparte living, kitchenette en twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed en TV. Verder: sofa, kleine eettafel, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje. Kitchenette met minibar, koelkast, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker, keukenartikelen en magnetron. Badkamer met douche, slippers en badjassen.
Two-Bedroom Family Suite
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Atrium Pool Villa
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Op de bovenste verdieping gelegen One Bedroom Suite (79 m2) met grote ramen zodat de zee goed te zien is. Balkon met zitje en ligbedden. Aparte living en slaapkamer. Groot tweepersoonsbed, sofa, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje, minibar, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Badkamer met apart ba den (inloop)douche, slippers en badjassen. Bereikbaar per lift.
One-Bedroom Suite
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
One Bedroom Pool Villa (65 m2) met toegang tot een gedeeld zwembad met de andere poolvilla`s. Met tweepersoonsbed, sofa, airconditioning, gratis internet, flatscreen TV, (laptop-)kluisje, minibar, koelkast, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Badkamer met bad en douche, slippers en badjassen.
One-Bedroom Pool Villa
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Two Bedroom Pool Villa (160 m2) met terras met ligstoelen en eigen plunge pool. Met aparte living en twee slaapkamers met elk een tweepersoonsbed en TV. Verder sofa, airconditioning, gratis internet, (laptop-)kluisje, minibar, koelkast, koffie- en theezetfaciliteiten, waterkoker. Twee badkamers met ligbad, douche, slippers en badjassen.
Two-Bedroom Pool Villa
Early bird 
incl. ontbijtVraag aan ccc
Reviews
Populaire Green Wood Travel tours